Yhteystiedot

Henkilöstö

Johto ja hallinto

Palkanlaskentaan, laskutukseen ja reskontranhoitoon liittyvissä asioissa teitä palvelee toimistonhoitaja Mikael Oksanen. 
Tarjouspyynnöissä sekä hankintaan liittyvissä asioissa olkaa yhteydessä laskentapäällikkö Lasse Kujalaan.
Rekrytoinneissa ja muissa asioissa voitte olla yhteyksissä toimitusjohtaja Pasi Luoma-Halkolaan.
Taloudesta, hallinnosta ja IT-ratkaisuista vastaa Jukka Luoma-Halkola.
Jos ette ole varmoja oikeasta henkilöstä, olkaa yhteydessä toimistollemme 09 548 1115 tai sähköpostitse
rakennusvire@rakennusvire.fi

Pasi Luoma-Halkola

Toimitusjohtaja, DI
0400 471 472
pasi.luoma-halkola@vire.fi

Lasse Kujala

Laskentapäällikkö
050 376 6031
lasse.kujala@vire.fi

Jukka Luoma-Halkola

Talous- ja kehityspäällikkö, DI
040 700 0550
jukka.luoma-halkola@vire.fi

Mikael Oksanen

Toimistonhoitaja
0400 447 001
mikael.oksanen@vire.fi

Työmaaorganisaatio

Mikäli projektiorganisaatio on tiedossanne, tavoitelkaa suoraa projektiin liittyviä henkilöitä. Puusepänverstaaseen liittyvät kysymykset kannattaa ohjata Marti Mamontoville.

Lauri Luoma-Halkola

Vastaava työnjohtaja, DI
0400 557 100
lauri.luoma-halkola@vire.fi

Arttu Puolakka

Vastaava työnjohtaja, RI
0400 272 779
arttu.puolakka@vire.fi

Esko Luoma-Halkola

Rakennustekninen asiantuntija, rkm
0400 447 100
esko.luoma-halkola@vire.fi

Janne Alaranta

Työnjohtaja, Ins.amk
044 776 4722
janne.alaranta@vire.fi

Toimitilat

Toimistomme

Varastomme

Puusepänverstas

Ajo Haravankujan kautta, josta pääset kääntymään verstaalle.

Laskutustiedot

Hyvä yhteistyökumppani, otamme laskunne vastaan ensisijaisesti verkkolaskuna.

Otattehan huomioon laskun lähetyksen yhteydessä, että laskussa tulee ilmetä seuraavat tiedot: lähettäjän nimi, laskun päiväys, laskunnumero, viitenumero, laskun summa, eräpäivä, myyjän yritystunnus sekä työmaanumero. Jokaisen työmaan lasku tulee lähettää omana laskunaan. Työmaanumero tulee olla laskussa ostajan viitteenä.