Henkilöstö

Toivomme, että asiasi tavoittaa mahdollisimman nopeasti oikean henkilön. Olkaa yhteydessä meihin pääsääntöisesti seuraavasti:  

Mikäli projektiorganisaatio on tiedossanne, tavoitelkaa suoraa projektiin liittyviä henkilöitä.  

Palkanlaskentaan, laskutukseen ja reskontranhoitoon liittyvissä asioissa teitä palvelee toimistonhoitaja Mikael Oksanen.  

Tarjouspyynnöissä sekä hankintaan liittyvissä asioissa olkaa yhteydessä laskentapäällikkö Lasse Kujalaan.  

Rekrytoinneissa ja muissa asioissa olkaa yhteydessä toimitusjohtaja Pasi Luoma-Halkolaan.  

Taloudesta, hallinnosta ja IT-ratkaisuista vastaa Jukka Luoma-Halkola.

Puusepänverstaaseen liittyvät kysymykset kannattaa ohjata Marti Mamontoville.

Yleisissä asioissa tai kun ette ole varmoja oikeasta henkilöstä, olkaa yhteydessä toimistollemme 09 548 1115 tai sähköpostitse rakennusvire@rakennusvire.fi 

 

Pasi Luoma-Halkola

Pasi Luoma-Halkola

Toimitusjohtaja, DI

0400 471 472

pasi.luoma-halkola@vire.fi

Lasse Kujala

Lasse Kujala

Laskentapäällikkö

050 376 6031 

lasse.kujala@vire.fi

Jukka Luoma-Halkola

Jukka Luoma-Halkola

Talousjohtaja, DI

040 700 0550

jukka.luoma-halkola@vire.fi

Mikael Oksanen

Mikael Oksanen

Toimistonhoitaja

0400 447 001

mikael.oksanen@vire.fi

Lauri Luoma-Halkola

Lauri Luoma-Halkola

Vastaava työnjohtaja, DI

0400 557 100

lauri.luoma-halkola@vire.fi

Arttu Puolakka

Arttu Puolakka

Vastaava työnjohtaja, RI

0400 272 779

arttu.puolakka@vire.fi

Andrus Kirsimaa

Andrus Kirsimaa

Työnjohtaja

040 619 7700

andrus.kirsimaa@vire.fi

Esko Luoma-Halkola

Esko Luoma-Halkola

Rakennustekninen asiantuntija, rkm

0400 447 100

esko.luoma-halkola@vire.fi

Janne Alaranta

Janne Alaranta

Työnjohtaja, Ins.amk

044 776 4722

janne.alaranta@vire.fi

Marti Mamontov

Marti Mamontov

Verstaspäällikkö

040 589 9926

mara@vire.fi