Henkilöstö

Toivomme, että asiasi tavoittaa mahdollisimman nopeasti oikean henkilön. Olkaa yhteydessä meihin pääsääntöisesti seuraavasti:  

Mikäli projektiorganisaatio on tiedossanne, tavoitelkaa suoraa projektiin liittyviä henkilöitä.  

Palkanlaskentaan, laskutukseen ja reskontranhoitoon liittyvissä asioissa teitä palvelee toimistonhoitaja Mikael Oksanen.  

Tarjouspyynnöissä sekä hankintaan liittyvissä asioissa olkaa yhteydessä laskentapäällikkö Lasse Kujalaan.  

Rekrytoinneissa ja hallinnollisissa asioissa olkaa yhteydessä toimitusjohtaja Pasi Luoma-Halkolaan.  

Yleisissä asioissa tai kun ette ole varmoja oikeasta henkilöstä, olkaa yhteydessä toimistollemme 09 548 1115 tai sähköpostitse rakennusvire@rakennusvire.fi 

 

Pasi Luoma-Halkola

Pasi Luoma-Halkola

Toimitusjohtaja, DI

0400 471 472

pasi.luoma-halkola@rakennusvire.fi

Lasse Kujala

Lasse Kujala

Laskentapäällikkö

050 376 6031 

lasse.kujala@rakennusvire.fi

Lauri Luoma-Halkola

Lauri Luoma-Halkola

Vastaava työnjohtaja, DI

0400 557 100

lauri.luoma-halkola@rakennusvire.fi

Arttu Puolakka

Arttu Puolakka

Vastaava työnjohtaja

0400 272 779

arttu.puolakka@rakennusvire.fi

Risto Koskela

Risto Koskela

Työnjohtaja

0400 699 900

risto.koskela@rakennusvire.fi

Mikael Oksanen

Mikael Oksanen

Toimistonhoitaja

0400 447 001

mikael.oksanen@rakennusvire.fi

Esko Luoma-Halkola

Esko Luoma-Halkola

Tekninen neuvonantaja, rkm

0400 447 100

esko.luoma-halkola@rakennusvire.fi